Пријава испита у октобарском испитном року на основним, специјалистичким и мастер струковним студијама за школску 2020/2021. годину је од 6. до 7. септембра 2021. године. Испити се пријављују онлајн на следећем линку: https://studistest.akademijanis.edu.rs.

Приликом пријаве испита студент је у обавези да тачно упише позив на број на уплатници.

• Жиро рачун: 840-2111666-06
  • Прималац: АТВСС Ниш - Одсек Врање
  • Сврха: Пријава испита
  • Позив на број:  03 - ваш број индекса (пример : 03-999/ДС)

Уплате се морају извршити најкасније до 6. августа 2021. год. до 17 часова, a пријаву испита можете извршити до 7. августа 2021. године до 24h. Након тога испити се неће моћи пријављивати по регуларним ценама. Накнадна пријава испита се може извршити најкасније 24 часа пре испита.

Распоред полагања испита можете видети овде.

Напомена:

Износ који вам је потребан за пријаву свих испита можете уплатити на једној уплатници.

Сви испити почињу од 09:00 часова.

Цена испитне пријаве за Стручну праксу, Примењени истраживачки рад и   Стручно истраживачки рад је 100,00 динара за студенте који се финансирају из буџета и 1.000,00 динара за самофинансирајуће студенте, док за остале испите је по Ценовнику Академије (може се видети на сајту Академије).

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ
Усвојен је захтев Студентског парламента да студенти Академије техничко васпитачких струковних студија, уместо 2000,00 динара, испитну пријаву полагање предмета који се слушају у зимском семестру у 5. и 6. испитном року ( септембарском и октобарском испитном року ) плаћају по цени од 100,00 динара за ФИБ и 1000,00 динара за САФ студенте. Сви студенти који су у септембарском року пријавили испит са казном морају да се јаве студентској служби ради повраћаја средстава.

СТУДИС ПРИЈАВА