Обавештавају се студенти Академије техничко-васпитачких струковних студија Ниш – Одсек Врање, да се одржавање априлског испитног рока одлаже до даљњег због новонастале ситуације у вези са проширењем пандемије вируса КОВИД-19 у Пчињском округу, по препоруци в.д.председника Академије.

Распоред испита ће бити нахнадно објављен на сајту.

Студенти који су до сада пријавили испите, неће поново пријављивати испите, али су у обавези да сачувају уплатнице које су уплатили.

Обавештавају се студенти основних и мастер струковних студија Одсека Врање да ће у периоду од 21. до 26. маја 2020. године бити одржан априлски испитни рок за све предмете који су одслушани закључно са зимским семестром школске 2019/2020. године.

Пријављивање ће бити он-лине преко сајта школе од 18. до 20. маја.

Цена испитне пријаве за студенте који се финансирају из буџета је 100 динара, а за самофинансирајуће студенте је 1.000 динара.

Жиро рачун: 840-2111666-06

Прималац: АТВСС-Ниш

Сврха: Пријава испита ( обавезно унесите и назив предмета

Позив на број:  03 - ваш број индекса.

Распоред полагања испита биће накнадно објављен.

Пријава испита на дан испита није могућа.

ПРИЈАВИ ИСПИТ