101Најактивинији студенти Високе школе примењених струковних студија у Врању за свој креативни рад  и освојено прво месте са фигуром „Пробуди се“ примили су награде.

На овогодишњем Еко-пакет креативном конкурсу пристигло је преко 1 300 радова из 51 Еко-школе широм Србије. Тема конкурса у школској 2018/19. години била је „Биодиверзитет” и учесници конкурса су од употребљене Тетра Пак амбалаже представили своје омиљене биљке и животиње, као и читаве екосистеме. Победници у све три узрасне категорије освојили су главну награду од по 100 000,00 динара.

У изради фигуре „Пробуди се“  учествовало је укупно 20 студената, а најактивнији су награђени спортским торбама. Остатак новчане награде утрошен је на опремање школских просторија новим магнетним таблама.