Rise fotografija

Поштовани студенти Високе школе примењених струковних студија,

Компанија Coca-Cola HBC Србија расписује конкурс за нови Rise Management Trainee program за студенте четврте године, апсолвенте, дипломце, као и полазнике мастер студија акредитованих Универзитета и високих школа у Србији. Овај програм траје две године и подразумева пуно радно запослење. Полазници добијају прилику да уз рад са ментором усавршавају различите вештине неопходне младим лидерима, како би што лакше остварили свој пун пословни потенцијал. Битно је истаћи и да, након завршеног програма, студенти остају у компанији на јуниор менаџерским или експертским позицијама.

Период за пријаве кандидата је од 25. фебруара до 7. априла. Више о овоме можете пронаћи на ЛИНКУ или кликом на фотографију.